Для здобувачів вищої освіти К-ПНУ оголошено конкурс на отримання стипендій уряду Франції

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності на рівні 2 курсу магістратури до закладів вищої освіти Франції. Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у закладі вищої освіти періодом від 4 до 6 місяців. Після процесу відбору кандидатів, їм будуть надані стипендії для навчання на рівні 2 курсу магістратури тривалістю від 4 до 6 місяців протягом 2024-2025 навчального року для здобуття другого вищого освітнього рівня в будь-якій галузі зі щомісячною стипендією в розмірі 860 євро.

*заявки  рівня  магістратури (1 курс навчання) або бакалаврату (4 курс навчання) розглядатимуться в межах цього конкурсу виключно на основі відмінних академічних здібностей.

Вимоги до кандидата:

• бути громадянином України віком до 35 років;
  • бути студентом закладу вищої освіти України (щонайменше на 1 курсі магістратури) або мати диплом про вищу освіту українського закладу вищої освіти (магістр);
  • проживати на момент подання заявки на території України;
  • мати документ про зарахування або лист про попереднє зарахування від французького навчального закладу, який приймає. У випадку відсутності документа, важливо показати, що контакт із закладом вже встановлено.

Критерії надання стипендії:

• високий рівень академічної підготовки кандидата;
  • якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації;
  • володіння французькою мовою (рівень В1, В2, бажано засвідчений офіційним дипломом типу Dalf / Delf) та / або англійською мовою (сертифікований рівень), залежно від навчального проєкту та вимог закладу, який приймає. Рівень мови може бути оцінений під час співбесіди в період відбору кандидатів.

Стипендіати уряду Франції (BGF) отримують наступні послуги:

• щомісячна стипендія протягом навчання у Франції;
  • звільнення від оплати за розгляд документів на студентську візу, гарантований статусом стипендіата уряду Франції;
  • звільнення від оплати за зарахування до державних закладів;
  • допомога в пошуку студентського житла в гуртожитках (CROUS);
  • соціальне та медичне страхування на період навчання;
  • підтримка Campus France в організації вашого перебування та в адміністративних процедурах, з координатором у Франції, який відповідальний за ваше досьє та відповідатиме на ваші запитання.

Подача документів на конкурс триває до п’ятниці 31 травня 2024 р. (о 23:59 год за Києвом).

Процедура та термін подачі документів:

1) Заповнити онлайновий формуляр для участі в конкурсі на стипендію (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHF025YUcy05FhvIZ_nlKz6vgmGGH3GkicWqhKFOHbg2Thw/viewform);

2) Надіслати повний пакет документів на електронну адресу:

heloise.marmousetdelataille@ifu.kiev.ua та anastasiia.olkhovyk@ifu.kiev.ua.

Обов’язкові документи, що мають складати досьє кандидата (французькою чи англійською мовою залежно від навчального проєкту):

• резюме (2 ст. max, формат word чи pdf);
  • чітко та детально викладений навчальний проєкт (2 ст. max. формат word чи pdf);
  • мотиваційний лист (1 ст. max., формат word чи pdf);
  • лист від французького навчального закладу, який підтверджує зацікавленість вашою кандидатурою, чи лист про попереднє зарахування (формат pdf);
  • виписка оцінок за останні 2 роки навчання (формат word чи pdf);
  • диплом/сертифікат про володіння французькою або англійською мовою.

УВАГА!

Цей конкурс відкритий лише для українських студентів, які зараз проживають в Україні.

Електронна адреса та тема листа мають бути позначені виключно латиницею.

Назва кожного документу має починатися із прізвища, наприклад:

Olkhovyk_KNLU_СV.pdf ; Olkhovyk _KNLU_formulaire.pdf

Після попереднього відбору комісією, кандидатів буде запрошено на співбесіду, дата якої буде оголошена пізніше. Враховуючи контекст, співбесіди можуть бути проведені онлайн.

Результати будуть оголошені в червні 2024 року. Результати будуть повідомлені індивідуально на електронну адресу, вказану при подачі заявки.

Корисні посилання онлайнових ресурсів можна переглянути за покликанням.

Презентація про систему вищої освіти Франції тут.

Тримаємо міжнародний фронт задля Перемоги!

Відділ міжнародних звязків