Першість університету з баскетболу 3х3

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулися змагання на першість університету з баскетболу 3х3 серед жіночих і чоловічих команд.

Змагання проводилися в спортивному залі центрального корпусу Університету Огієнка.

У змаганнях серед жіночих команд взяли участь:

– жіноча збірна факультету фізичної  культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– жіноча збірна команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– жіноча збірна команда історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– жіноча збірна команда дитячо-юнацької спортивної школи №1, м. Кам’янець-Подільський.

У першому матчі зустрілися команди історичного факультету та факультету іноземної філології. Здобувачки вищої освіти збірної команди факультету іноземної філології здобули впевнену перемогу з рахунком 8:0.

У другому поєдинку здобувачки вищої освіти факультету фізичної культури переграли команду ДЮСШ-1 з рахунком 9:6.

Третя гра завершилася на користь команди спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, у напруженому поєдинку вони здолати команду факультету іноземної філології з рахунком 3:0.

Четверта гра завершилася на користь команди ДЮСШ-1, які перемогли команду факультету іноземної філології з рахунком 8:1.

У п’ятому матчі були зафіксовані такі результати: команда факультету фізичної  культури переграла команду спеціальної освіти, психології і соціальної роботи з рахунком 5:2.

У заключному матчі зустрічались здобувачки вищої освіти збірної команди факультету іноземної філології та ДЮСШ-1, де перемогу здобули представниці ДЮСШ-1 з рахунком 8:1.

Розподіл місць:

1 місце – жіноча збірна команда факультету фізичної  культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

2 місце – команда дитячо-юнацької спортивної школи №1, м. Кам’янець-Подільського;

3 місце – жіноча збірна команда факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

4 місце – команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

5 місце – жіноча збірна команда історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У змаганнях серед чоловічих команд взяли участь:

– чоловіча збірна факультету фізичної  культури (магістри) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– чоловіча збірна команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– чоловіча збірна команда історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

У першому матчі зустрілися команди історичного факультету та команда факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи. Здобувачі вищої освіти збірної команди факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи здобули впевнену перемогу з рахунком 11:2.

У другому поєдинку здобувачки вищої освіти факультету фізичної  культури (бакалаври) переграли команду історичного факультету з рахунком 7:0.

Третя гра завершилася на користь команди факультету фізичної  культури (магістри), у напруженому поєдинку вони здолати команду факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи з рахунком 16:9.

Четверта гра завершилася на користь команди спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, які перемогли команду факультету фізичної  культури (бакалаври) з рахунком 10:3.

У п’ятому матчі були зафіксовані результати: команда факультету фізичної  культури (магістри) переграла команду історичного факультету з рахунком 12:0.

У заключному матчі зустрічались здобувачі вищої освіти збірної команди факультету фізичної  культури (магістри) та факультету фізичної  культури (бакалаври), виграли магістранти з рахунком 11:6.

Розподіл місць:

1 місце – чоловіча збірна факультету фізичної  культури (магістратура) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

2 місце – чоловіча збірна факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

3 місце – чоловіча збірна факультету фізичної  культури (бакалаври) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

4 місце – чоловіча збірна команда історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Головним суддею змагань був старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Віталій Авінов. Забезпечили суддівство змагань здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури.

Призери змагань були нагороджені грамотами,  медалями та кубком.

Спортивний клуб

Першість університету з баскетболу 3х3