Тренерський семінар з пауерліфтингу

22-23 лютого на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки Спортивного Комітету України, Федерації пауерліфтингу України, Ректорату університету та факультету фізичної культури відбувся тренерський семінар з пауерліфтингу за участю легендарного Дітмара Вольфа, члена тренерської комісії IPF, головного тренера збірної команди з пауерліфтингу Німеччини, екс-тренера збірної команди Норвегії. Також для тренерів з пауерліфтингу лекцію читав кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Зданюк Вадим Володимирович. Участь в семінарі прийняли понад 100 тренерів з пауерліфтингу зі всіх куточків України, в тому числі й викладачі факультету фізичної культури. Всі учасники семінару отримали сертифікати та новий тренерський досвід.

Тренерський семінар з пауерліфтингу