Тренерський семінар з пауерліфтингу

22-23 лютого на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки Спортивного Комітету України, Федерації пауерліфтингу України, Ректорату університету та факультету фізичної культури відбувся тренерський семінар з пауерліфтингу за участю легендарного Дітмара Вольфа, члена тренерської комісії IPF, головного тренера збірної команди з пауерліфтингу Німеччини, екс-тренера збірної команди Норвегії. Також для тренерів з пауерліфтингу лекцію […]

Кубок Любарта з сумо

23 лютого в Луцьку пройшов міжнародний турнір з сумо Кубок Любарта, на якому студент факультету фізичної культури Святослав Семикрас  посів друге місце у ваговій категорії до 85 кг. Вітаємо Святослава та бажаємо нових перемог!

Чемпіонат України з сумо

20-22 лютого в місті Луцьку відбувся чемпіонат України з сумо, на якому студент факультету фізичної культури Святослав Семикрас виборов три медалі. Зокрема, золото серед спортсменів до 23 років, срібло – серед дорослих та бронза – в абсолютній ваговій категорії.