Студентка факультету фізичної культури К-ПНУ Єлизавєта Щеглюк – чемпіонка України з українського рукопашу

08-10 грудня 2023 року вперше в м. Кам’янець-Подільський відбувся чемпіонат України з українського рукопашу «Спас». У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької та Хмельницької областей.

Організатором та ведучим чемпіонату був голова ГО «Школа Традиційних Бойових Мистецтв», магістрант факультету фізичної культури К-ПНУ спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Андрій Гадай.  Варто зазначити, що Андрій також був тренером команди, яка представляла нашу область.

У складі команди виступала здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Єлизавєта Щеглюк, яка виборола 1 місце у розділі «Боротьба навхрест» та «Рукопаш», ставши чемпіонкою України з цього виду спорту.

Вітаємо і пишаємось нашими здобувачами! Бажаємо подальших досягнень та перемог!

Кафедра спорту і спортивних ігор