Факультет фізичної культури

Відкритий Кубок ректора з дзюдо Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

28-29 листопада 2023 р. в залі одноборств відбувся відкритий Кубок ректора з дзюдо Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки президента України «ПЛІЧ-ОПЛІЧ». У змаганнях, які відбулися в абсолютних вагових категоріях серед чоловіків та жінок, взяли участь команди К-ПНУ і ДЮСШ №2 м. Кам’янець-Подільський.

Здобувачі вищої освіти та тренер вищої категорії з дзюдо, аспірант факультету фізичної культури Олексій Жижанов провели майстерклас для юних дзюдоїстів ДЮСШ №2 м. Кам’янця-Подільського.

Уперше в абсолютних категоріях серед чоловіків та жінок брали участь члени і кандидати в члени збірної команди України з дзюдо – студенти факультету фізичної культури:

Федір Ярошенко – кандидат в майстри спорту України;

Антон Клименко, Матвій Гончарук – І спортивний розряд.

У завзятій боротьбі за результатами поєдинків серед чоловіків та жінок в абсолютній ваговій категорії бронзовими призерами відкритого Кубку ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з дзюдо стали Гліб ДубінаРуслан Короп; срібними призерами – Юлія ШтефанякГагік Мартіросян; чемпіонами змагань стали Артем РосьКатерина Семенченко, які отримали з рук заслуженого тренера України Михайла Гуски перехідні Кубки ректора з дзюдо.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань!