Студент факультету фізичної культури К-ПНУ Олег Плотницький – переможець клубного чемпіонату світу з волейболу

Здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти К-ПНУ Олег Плотницький став переможцем клубного чемпіонату світу  з волейболу та одним із героїв фінального матчу.

У фіналі зустрілися дві італійські команди, й «Перуджа» завдали поразки «Трентіно» у чотирьох партіях (3:1). Олег був другим за результативністю в складі «Перуджі» та  приніс своїй команді 15 очок (8 в атаці, 3 на блоці, 4 ейсами).

Плотницький є дворазовим чемпіоном України (2016, 2017), володарем Кубка України (2016), триразовим володарем Суперкубка Італії (2019, 2020, 2022), володарем Кубка Італії (2022), чемпіоном світу серед клубів (2022), віце-чемпіоном Європи U20 (2016).

Вітаємо та бажаємо успіхів на шляху до нових спортивних звершень!