Нові спортивні досягнення студентів К-ПНУ

З 05 до 09 квітня у Вінниці проходив чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці.

У змаганнях із чоловічих стрибків брав участь 51 учасник із 15 команд.
За результатами змагань студент 1 курсу факультету фізичної культури Олег Мазурик посів: 1 місце в багатоборстві, 3 місце – у фіналі (вправа 1), 2 місце – у фіналі (вправа 2).

У змаганнях із жіночих стрибків брало участь 45 учасників із 15 команд.

За результатами змагань Дарина Козярська, студентка 4 курсу факультету фізичної культури, посіла: 2 місце в багатоборстві, 3 місце – у фіналі (вправа 1), 4 місце – у фіналі (вправа 2); Олександра Каракуцястудентка 2 курсу факультету фізичної культури, посіла: 4 місце в багатоборстві, 2 місце – у фіналі (вправа 1), 6 місце – у фіналі (вправа 2).

З 02 до 07 квітня в м. Кропивницький проходив чемпіонат України зі спортивної гімнастики, у якому взяло участь 38 учасників із 7 команд.
Студент 2 курсу факультету фізичної культури Богдан Мандаліна виконав норматив майстра спорту України зі спортивної гімнастики.

Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо чергових досягнень!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Нові спортивні досягнення студентів К-ПНУ