Підвищення кваліфікації завідувачів кафедр

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти на 2020 рік та наказу в. о. ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з 13 по 17 квітня 2020 року завідувача кафедри географії та методики її викладання, кандидата географічних наук, доцента Касіяника Ігоря Петровича та завідувача кафедри спорту і спортивних ігор, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента Прозара Миколу Володимировича було направлено для дистанційного проходження першого етапу підвищення кваліфікації на базі Університету менеджменту освіти (м. Київ).

Тьюторем було призначено професора кафедри професійної та вищої освіти  Університету менеджменту освіти Галину Миколаївну Романову.

Щодня з 8.30 до 12.50 проводилися лекційні, семінарські заняття й тематичні дискусії. Тематика цих заходів:

– «Управління проєктним навчанням у закладах професійної вищої освіти» (тематична дискусія, проф. Г. М. Романова);

– «Інформаційна культура керівника закладу професійної освіти в епоху цифровізації» (лекційне заняття, проф. Л. М. Петренко);

– «Електронні відкриті системи у науковій та педагогічній діяльності» (лекційне заняття, проф. О. М. Спірін);

– «Менеджмент знань в управлінні закладом освіти як проєктно орієнтованою організацією» (тематична дискусія, проф. З. В. Рябова);

– «Професійний розвиток працівників галузі освіти в умовах реформ» (тематична дискусія, проф. Т. М. Сорочан, доц. Л. М. Оліфіра);

– «Основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі» (практичне заняття, ст. викл. М. Є. Андрос);

– «Психологічна безпека освітнього середовища закладів вищої освіти: сутність та умови створення» (семінарське заняття, проф. О. О. Горова);

– «Впровадження економічних методів і бізнес-інструментів в управлінні закладом» (спецкурс, доцент В. Я. Паздрій).

– «Комунікація як засіб міжкультурної взаємодії» (лекційне заняття, проф. Л. Ю. Султанова).

17 квітня 2020 року відбулася підсумкова онлайн-конференція, під час якої Прозар М. В. виступив із доповіддю на тему «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на прикладі факультету фізичної культури».

Варто зазначити, що online-спілкування відбувалося за допомогою сервісу BigBlueButton.

Наступний етап проходження стажування − це підготовка випускової роботи.

Микола Прозар, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор,

Ігор Касіяник, завідувач кафедри географії та методики її викладання

Підвищення кваліфікації завідувачів кафедр