Факультет фізичної культури

Збірна К-ПНУ з дзюдо на ХІХ літній Універсіаді України

25-27 квітня 2024 р. в м. Тернопіль на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу проводилися фінальні змагання з дзюдо за програмою ХІХ літньої Універсіади України, де брали участь студенти 40 закладів вищої освіти із 16 регіонів України – м. Київ, Львівської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Харківської, Запорізької, Чернівецької, Волинської, Сумської, Тернопільської, Житомирської, Полтавської областей.

Збірна Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в складі 23 здобувачів і випускників факультету фізичної культури та навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

За підсумками двох днів змагань у загально-командному заліку дзюдоїсти К-ПНУ стали срібними призерами (1098 очок).

Чемпіонами XІX літньої Універсіади України з дзюдо стали: Діана Семченко, студентка групи FK1-B22 (в/к понад 78 кг); Заур Дуньямалієв, студент групи FKS1-B22 (в/к до 100 кг).

Срібні медалі вибороли Катерина Семенченко, студентка групи FK2-B21 (в/к до 78 кг); Антон Вовк, студент групи FK2-B21 (в/к до 60 кг); Артем Рось, студент групи FK1-М23 (в/к до 73 кг); Каріім Нурієв, студент групи FK2-B20 (в/к до 100 кг), Важа Даіаурі (в/к понад 100 кг).

Бронзовими призерами стали Юлія Штефаняк, студентка групи FK1-B22 (в/к до 52 кг); Єлізавета Щеглюк, студентка групи FK1-B23 (в/к понад 78 кг); Гліб Дубіна, студент групи FK2-B22 (в/к до 66 кг); Руслан Короп, студент групи FKS1-B21 (в/к до 73 кг); Вадим Леонтьєв, студент групи FKS1-М23 (в/к до 81 кг); Федір Ярошенко, студент групи FK1-B22 (в/к понад 100 кг).

У командному заліку чоловічі збірні вибороли срібні та бронзові медалі, а жіноча збірна − срібні.

Залікові бали також принесли: Ілля Коваль, студент групи FKS1-B21 – 5 місце (25 очок); Матвій Гончарук, студент групи FK1-B23 – 5 місце (25 очок); Тетяна Казик, студентка групи В-22 – 5 місце (25 очко).

Команду супроводжувала старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Ірина Райтаровська.