Студентки факультету фізичної культури К-ПНУ − срібні призери чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд «СУПЕРЛІГИ DMART»

29 вересня 2022 року-07 квітня 2023 року в м. Чернівці (СТК «Маленький Париж») пройшов чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд «СУПЕРЛІГИ DMART» сезону 2022/2023. У заході  взяли участь 7 команд.

За результатами чемпіонату волейбольна команда «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» виборола срібні нагороди. Серед учасників команди -студентки та випускниці факультету фізичної культури К-ПНУ:

• Валерія Якушева (4 курс, спеціальність 017 Фізична культура і спорт, група FKS1-B19) – член Національної збірної команди України з волейболу, кандидат в майстри спорту України з волейболу, догравальниця, найкращий бомбардир чемпіонату (загалом набрала 444 очки);

• Дарія Ковальчук(випускниця) – кандидат в майстри спорту України з волейболу, догравальниця (загалом набрала 202 очки);

• Анастасія Кучер (2 курс, спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура), група FK1-В21)– кандидат в майстри спорту України з волейболу, гравець першого темпу (загалом набрала 196 очок);

• Яна Завала(1 курс, спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура, група FK1-М22) – кандидат в майстри спорту України з волейболу, гравець першого темпу (загалом набрала 85 очок);

• Світлана Сопочева(2 курс, спеціальність 017 Фізична культура і спорт, група FK1-В21) – кандидат в майстри спорту України з волейболу, ліберо команди.

Також, відповідно до вимог «Єдиної спортивної класифікації України» гравчині виконали норматив майстра спорту України з волейболу.

Співпраця кафедри спорту і спортивних ігор К-ПНУ з головним тренером і президентом ВК «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» Юлією Якушевою впродовж останніх чотирьох років сприяє підвищенню рівня професійної майстерності здобувачок вищої освіти факультету фізичної культури.

Нагадуємо, що 4-7 травня 2023 року відповідно до Регламенту проведення ХVІІІ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбудуться зональні змагання, у яких візьмуть участь Хмельницька, Львівська, Житомирська та Чернігівська області.

Микола Прозар,
завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, доцент