«Мотивація нескорених»: грантовий конкурс для студентів у межах проєкту «Scholarship в Україні»

У межах проєкту «Scholarship в Україні» оголошено новий грантовий конкурс для здобувачів вищої освіти.

У цьому конкурсі надають 2 окремі гранти на сплату навчання, загальним бюджетом 42 000 грн. Для студентів, які посядуть 2 та 3 місце, заохочувальні грошові призи (4000 грн та 2000 грн у відповідності).

Мета проєкту – підтримати активних студентів, які націлені на розвиток та не зважаючи ні на що продовжують здобувати освіту.

Проєкт проходить за фінансової підтримки українських грантонадавачів та інформаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Для того, щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед незалежним журі, до складу якого входять і представники бізнесу, і представники освіти, зокрема і представники ІМЗО.

Тема робіт цього конкурсу:

Грант 1 з теми «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в

Україні» – подати заявку на сторінці.

Грант 2 з теми  «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції

щодо покращення» – подати заявку на сторінці.

Участь у конкурсі безкоштовна!

Детальні умови – на офіційному сайті проєкту scholarship.in.ua.

У зв’язку з воєнним станом, захист студентських робіт перенесено в онлайновий режим. На сайті проєкту можна переглянути записи захистів.