Гостьова лекція доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора, заслуженого тренера України Віктора Костюкевича

29 березня доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, заслужений тренер України Віктор Костюкевич провів гостьову лекцію на тему «Використання методів кваліметрії у навчальному і тренувальному процесі студентів» для студентів К-ПНУ спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Під час зустрічі розглянули:

-визначення рівня техніко-тактичної майстерності;

-визначення переважаючих засобів спортивної підготовки;

-визначення рейтингу спортсменів;

-визначення видів рухової активності;

-порівняння спортивної майстерності;

-визначення алгоритму навчального процесу;

-корекція навчального процесу;

-корекція тренувального процесу;

-розробка моделей здорового способу життя;

-експертний аналіз змагальної діяльності тощо.

Лектор детально розповів і продемонстрував на конкретних прикладах вищезазначені процеси.

Провівши дві змістовно насичені лекції для здобувачів спеціальності 017 Фізична культура і спорт, Віктор Митрофанович окреслив основні етапи експериментального дослідження та методи обробки інформації, які необхідні для успішного написання дослідницької роботи.

Колектив факультету фізичної культури висловлює щиру вдячність професору!

Кафедра спорту і спортивних ігор