Чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих

24-25 березня 2023 року в м. Київ на базі критого багатофункціонального спортивного комплексу «Sunrise beach sports academy» України пройшов чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих.

У заході взяли учась здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ:

• студент 3 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту)  Антон Дейнека   виборов срібну нагороду у ваговий категорії до 80 кг;
  • студент 1 курсу магістратури спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Давид Костинюк виборов бронзову нагороду у ваговий категорії до 75 кг.

Результати чемпіонату України матимуть вирішальне значення під час формування складу офіційної делегації національної збірної команди України з пляжної боротьби для участі в міжнародних змаганнях і кваліфікаційних етапах відбору на ІІ Всесвітні пляжні ігри в  цьому сезоні.

Вітаємо спортсменів із вдалим виступом!

Кафедра спорту і спортивних ігор

Чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих