Гостьова лекція заслуженого тренера України Віктора Костюкевича

22 березня доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, заслужений тренер України Віктор Костюкевич провів гостьову лекцію для студентів К-ПНУ спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Під час онлайнової зустрічі детально розглянули тему «Статистичні методи в педагогічному дослідженні», зокрема види педагогічного експериментального дослідження, етапи та особливості проведення експерименту, визначення різних показників (дисперсія варіаційного ряду, коефіцієнт С. І. Єрмолаєва, коефіцієнт варіації, стандартна похибка середньої арифметичної, t-критерій Стьюдента, порівняння двох середніх даних зв’язних вибірок та інше) тощо.

Віктор Митрофанович продемонстрував матеріали та навів власні приклади досліджень задля кращого сприймання і розуміння здобувачами навчального матеріалу.

Ця тема є актуальною, для студентів, які проводять експерименти для написання кваліфікаційної роботи.

Лектор зазначив, що буде серія таких гостьових лекцій для того, щоб у здобувачів склалось чітке бачення системи наукових досліджень у сфері фізичної культури спорту.

Кафедра спорту і спортивних ігор

Гостьова лекція заслуженого тренера України Віктора Костюкевича