З 27 по 30 листопада 2019 року в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області відбувався семінар для суддів І рівня TOESC. Заняття проводились на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом офіційного лектора Федерації легкої атлетики України Нищеменка В’ячеслава Андрійовича. До семінару долучились студенти та викладачі факультету фізичної культури, вчителі фізичної культури шкіл міста, тренери ДЮСШ. Також узяли участь представники Хмельницького, Ярмолинців, Старої Синяви, Гуменців.

Після завершення семінару та успішного складання іспиту учасники отримали сертифікати технічних осіб І рівня відповідно до вимог і процедур Системи навчання та сертифікації технічних осіб ІААФ (TOECS), що в подальшому дозволить їм долучатись до суддівства змагань з легкої атлетики. Сертифікати вручив Голова федерації легкої атлетики Хмельницької області Прокопов  Олександр Вікторович.