«Фітнес-технології на уроках фізичної культури»: гостьова лекція для студентів факультету фізичної культури

20 березня для здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури провели гостьову лекцію «Фітнес-технології на уроках фізичної культури». Організатори заходу: факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

Із вітальним словом виступили декан факультету фізичної культури К-ПНУ Іван Стасюк та директор коледжу Леся Крупіна.

Модераторами заходу були Роман Сандуляк, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання К-ПНУ, учитель методист фізичної культури Дунаєвецького ліцею № 3, член Європейського реєстру Ereps за стандартами EuropeActive, інструктор групових програм функціонального тренінгу, сертифікований тренер по функціональних петлях TRX; Євгенія Білаш, викладач фізичного виховання і фітнес-технологій з методикою навчання обласного коледжу «Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А.С. Макаренка», членкиня Європейського реєстру Ereps за стандартами EuropeActive, інструкторка групи з фітнесу EQF; Аліна Боднар, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання К-ПНУ.

Студентів ознайомили зі сучасними фітнес-технологіями, які використовуються на уроках фізичної культури і методами побудови тренувальних занять з різних видів фітнес-програм.

Практична частина заходу була побудована за структурою сучасного уроку фізичної культури. Під час підготовчої частини здобувачі опрацювали комплекс класичної аеробіки за музичним квадратом. Основна частина була побудована на основі функціонального тренінгу з поетапним вивченням рухових дій і подальшим об’єднанням їх у завершену комбінацію. Заключна частина проводилась у форматі стретчингу з метою відновлення дихання та працездатності.

Наприкінці зустрічі студенти та науково-педагогічні-працівники закладів вищої освіти поділитися враженнями, обмінялися цікавими думками й висловили пропозиції щодо необхідності та бажання надалі організовувати подібні заходи.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання