Факультет фізичної культури

Спортсмени К-ПНУ успішно виступили на чемпіонаті України з важкої атлетики

01-07 липня на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Колос» в м. Луцьку пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років та молоді до 23 років, присвячений Збройним силам України. У змаганнях взяли участь близько 230 спортсменів із 21 області.

Збірна Хмельниччини найуспішніше виступила у віковій категорії «юніори» (чоловіки) та увійшла до чільної трійки серед 19 команд.

На чемпіонаті призові місця здобули й студенти факультету фізичної культури К-ПНУ:

3 місце – Денис Сокол (ривок 118 кг + поштовх 151 кг), студент 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура);

3 місце – Юрій Кожухар  (ривок 150 кг + поштовх 160 кг) виконав норматив майстра спорту України, студент 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Cеред молоді призером став Дмитро Курдибаха,  який посів 2 місце у ваговій категорії 109 кг  (ривок 135 кг + поштовх 160 кг), магістр спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Вітаємо атлетів та їх наставників! Бажаємо подальших спортивних перемог і високих досягнень!