Я студент туристичного міста

У рамках проведення культурно-освітнього заходу «Я студент туристичного міста» 18 вересня 2024 року була проведена екскурсія історичними пам’ятками Кам’янця-Подільського для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: спеціальностей 017 Фізична культура і спорт, 014 Середня освіта (Фізична культура), 227 Фізична терапія ерготерапія.

Екскурсію розпочала Лілія ВАЛЯРОВСЬКА з площі Ринок, розповідаючи про одну з найстаріших в Україні ратушу. Далі усі перемістились на Вірменську площу та до Троїцької церкви. Згадала екскурсовод і про Домініканський костел, який поєднує в собі різні стилі архітектури. Найбільше часу було відведено на екскурсію фортецею. Студенти були вражені її величчю, могутністю, цінністю та історичними експонатами.

Організація заходу відбулась за підтримки управління гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та керівництва К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Я студент туристичного міста