Факультет фізичної культури

Відкрита першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед жіночих команд, присвячена 75-річчю факультету фізичної культури

Відповідно до плану спортивно-масових заходів факультету фізичної культури, з 09 по 10 вересня 2024 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка була проведена відкрита першість Університету з пляжного волейболу серед жіночих команд присвячена 75-річчю факультету фізичної культури.

У змаганнях взяли участь сім команд.

Змагання відкритої першості К-ПНУ з пляжного волейболу серед жіночих команд проводилися за туровою системою. Основна сітка проводилась за системою «Double Elimination» (команда вибуває після двох поразок). Система проведення основної сітки визначалась регламентом турніру. Усі матчі проводились у 3-х партіях за системою «Time brake» із зарахуванням очка після кожного розіграшу м’яча.

У результаті проведення змагань місця розподілилися наступним чином:

– І місце посіла збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ (Катерина Борисова, Дар’я Тертишник);

– ІІ місце посіла команда «Університет 1» (Вікторія Сокальська, Вікторія Горецька);

– ІІІ місце посіла збірна команда Подільського державного університету (Владислава Богданець, Олександра Зайко);

– IV місце посіла команда «Індустрія 2» (Валентина Чорна, Діана Дозінська);

– V місце посіла команда «Університет 3» (Тетяна Пастернак, Олена Ярема);

– VІ місце посіла команда «Університет 2» (Юлія Хаєцька, Лєра Нікітіна);

– VІІ місце посіла команда «Індустрія 1» (Домініка Гуменюк, Еліна Муц).

Загалом було проведено 12 ігор, усі вони відзначилися запеклою боротьбою, емоційною напругою та максимальною самовіддачею гравчинь.

Команда, яка посіла І місце, була нагороджена кубком та медалями. Команди, які посіли ІІ та ІІІ  місця, були також нагородженні медалями.

Суддівство відкритої першості відповідало офіційним правилам гри у пляжний волейбол, схваленим  ФІВБ на 2017-2020 роки. Суддівство змагань забезпечили здобувачі вищої освіти:

– Дмитро Самусєв;

– Юрій Касіянчук;

– Іван Стрільчук.

Підводячи підсумки змагань, висловлюємо подяку профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку.