Вітання від старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор факультету фізичної культури К-ПНУ, учасника бойових дій Вадима Воронецького

Вітання від кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника фізичної культури та спорту, заслуженого тренера України, майстра спорту України , судді ІІ міжнародної категорії, старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор факультету фізичної культури К-ПНУ, учасника бойових дій Вадима Воронецького.

Вадиме Борисовичу, щиросердно дякуємо за теплі слова! Ректор Університету Огієнка Сергій Копилов та вся університетська спільнота висловлюють щиру повагу та величезну вдячність за Вашу мужність і сміливість!

Бажаємо здоров’я, витримки, сили духу і Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава