Студенти та випускники К-ПНУ в складі національної збірної команди України братимуть участь в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 р.

Затверджено склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року. До складу офіційної делегації увійшли 297 осіб, зокрема 140 спортсменів, серед яких студент спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) факультету фізичної культури К-ПНУ Михайло Кохан (легка атлетика) та випускники: Оксана Лівач (боротьба вільна); Ігор Радівілов (гімнастика спортивна); Дар’я Білодід (дзюдо); […]

Творчі конкурси в К-ПНУ: день 1

11 липня відбувся І етап творчих конкурсів для вступу на спеціальності (освітні програми): • 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту); • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація). Програми творчих конкурсів Чекаємо вступників у дружній академічній родині Університету Огієнка!