Студентка Олександра Цісар нагороджена грамотою за високу наукову активність результативність науково-дослідницької діяльності у 2023-2024 рр та з нагоди Дня науки в Україні.

Студентка факультету фізичної культури, спеціальностей 227 Терапія та реабілітація та 014 Середня освіта (Фізична культура) Олександра ЦІСАР нагороджена грамотою за високу наукову активність результативність науково-дослідницької діяльності у 2023-2024 рр та з нагоди Дня науки в Україні.

Вітаємо Олександру та бажаємо подальших нових звершень в освітній і науковій сфері!