Студентка Олександра Цісар нагороджена грамотою за високу наукову активність результативність науково-дослідницької діяльності у 2023-2024 рр та з нагоди Дня науки в Україні.

Студентка факультету фізичної культури, спеціальностей 227 Терапія та реабілітація та 014 Середня освіта (Фізична культура) Олександра ЦІСАР нагороджена грамотою за високу наукову активність результативність науково-дослідницької діяльності у 2023-2024 рр та з нагоди Дня науки в Україні. Вітаємо Олександру та бажаємо подальших нових звершень в освітній і науковій сфері!

ЧЕМПІОНИ ХІХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД

З 22 по 26 червня 2024 року у місті Тернопіль на базі Західноукраїнського національного університету був проведений Всеукраїнський фінал ХІХ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь вісім команд, які попередньо були поділені на дві групи. До першої групи увійшли: – Хмельницька область (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – […]