Науково-методичні семінари для вчителів у межах співпраці К-ПНУ із Центром професійного розвитку педагогічних працівників

Розпочав роботу інформаційний консалтинг для професійних спільнот педагогічних працівників Кам’янець-Подільської територіальної громади «2023/2024 навчальний рік: стратегії якісної освіти», організований Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради.

5-7 вересня на базі К-ПНУ вже провели декілька науково-методологічних сертифікованих семінарів для вчителів історії, математики, інформатики, фізичної культури, а також для педагогів дошкільної освіти, практичних психологів ЗЗСО, вчителів біології, хімії.

Учасники першого семінару розглянули актуальні проблеми та перспективи навчання історії в закладі загальної середньої освіти, зокрема зміст і підходи щодо викладання предмета  (спікери: кандидат історичних наук, перший проректор університету Володимир Дубінський; завідувач кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук, професор  Валерій Степанков; кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець ).  Консультант ЦПРПП Олександр Чорненький акцентував увагу присутніх на особливостях викладання суспільних дисциплін у 2023-2024 навчальному році.

Із вчителями фізичної культури обговорили нововведення щодо викладання фізичної культури в НУШ (спікери: асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання, вчитель фізичної культури вищої категорії, методист, голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури Дунаєвецької ОТГ, вчитель фізичної культури у Всеукраїнській школі онлайн в межах проєкту «Переможемо разом» Роман Сандуляк; асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання, вчитель фізичної культури вищої категорії, методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» в номінації «Фізична культура» Вадим Горун; завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Юрій Юрчишин, консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук ).

Загалом усі  учасники зустрічей обговорили актуальні питання у сфері освіти, законодавчі зміни для розвитку системи освіти, стратегію якісної освіти, концепцію НУШ та нову методику викладання шкільних предметів.

Сподіваємось на подальшу співпрацю! Продовжуємо працювати задля покращення якості освіти в Україні!