XIV Універсіада України зі спортивної гімнастики

27-30 травня в рамках XIV Універсіади України в Києві відбулися змагання зі спортивної гімнастики. Наш університет представляли Анастасія Беляєва, Карина Альміз, Павліна альміз, Катерина Зирянова, Владислав та Віталій Гонтківські. За результатами виступів спортсменів Владислав Гонкківський виборов срібло. Жіноча команда здобула срібні медалі. В загальнокомандному заліку наші гімнасти посіли ІІІ місце. Вітаємо спортсменів з гарними результатами!

Кубок світу з кікбоксингу WAKO

16-19 травня в м. Будапешті (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, в якому взяли участь спортсмени із 42 країн світу (майже 3000 учасників). З-поміж них – студентка факультету фізичної культури Олександра Охотнік. В розділі К1 у ваговій категорії до 60 кг Олександра виборола ІІ місце, провівши два непростих поєдинки. Тренує спортсменку ЗТУ Лабатюк А.А.

Новий рекорд Тетяни Шлопко

16-25 травня в столиці Японії місті Токіо пройшов чемпіонат світу з жиму лежачи. У складі національної збірної виступала студентка нашого вишу майстер спорту міжнародного класу Тетяна Шлопко. У ваговій категорії до 52 кг серед юніорок Тетяна здобула титул чемпіонки світу з результатом 125 кг, який став новим рекордом Європи серед юніорок даної вікової категорії. Вітаємо Тетяну з […]