Командна першість університету з настільного тенісу

У рамках відзначення тижня здоров’я та з нагоди проведення ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти» 19 вересня у спортивній залі № 2 центрального корпусу пройшла командна першість університету з настільного тенісу. До участі допускались команди факультетів у складі двох чоловік незалежно від статі.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І-місце – команда факультету фізичної культури №1 у складі Ковтуна Олега та Сліпчука Владислава;

ІІ-місце – команда факультету фізичної культури №2 у складі Гнатія Івана та Чавка Сергія;

ІІІ-місце – команда історичного факультету у складі Дрофяка Юрія та Мойсеєва Іллі;

ІV-місце – команда природничого факультету (Лаврова Діана та Франц Аліна)

V-місце – команда фізико-математичного факультету (Романина Катерина та Джулій Андрій);

VI-місце – команда факультету КСПП (Бандолько Юлія та Базилюк Дана).

Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями відповідних ступенів. Нагородження проводилось профкомом студентів аспірантів і докторантів.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань!

Командна першість університету з настільного тенісу