Новий сучасний спортивний інвентар для підготовки спортсменів К-ПНУ

Нещодавно спортивний інвентар факультету фізичної культури поповнився біговою доріжкою Vigor. За допомогою тренажера буде можливість забезпечувати викладання низки навчальних дисциплін, пов’язаних із формуванням у здобувачів вищої освіти знань, спеціальних рухових умінь і навичок, розвитком рухових здібностей під час навчально-тренувального процесу за будь-яких кліматичних умов. Бігова доріжка забезпечить можливість для студентів здійснювати науково-дослідну діяльність у процесі підготовки і написання кваліфікаційних робіт, наукових публікацій тощо.

К-ПНУ пишається спортивними досягненнями своїх студентів і намагається створити всі умови для вдосконалення їх спортивної майстерності, підготовки до чемпіонатів Європи та світу, Всесвітніх та Олімпійських ігор.

Новий сучасний спортивний інвентар для підготовки спортсменів К-ПНУ