Всеукраїнський турнір з панкратіону KYIV OPEN

4-5 жовтня Київ приймав Всеукраїнський турнір з панкратіону KYIV OPEN, на якому студент 1 курсу факультету фізичної культури Андрій Боровіков посів третє призове місце. Вітаємо Андрія з гарним результатом!

Чемпіонат України з дзюдо

3-4 жовтня в Києві пройшов чемпіонат України з дзюдо серед дорослих, який зібрав на татамі понад 300 спортсменів. Факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка був представлений 18 спортсменами. В підсумку Антон Савицький став чемпіоном у ваговій категорії до 100 кг; Едуард Штефанеса (в/к до 60 кг), Леонід Гасюк (в/к +100 кг), Анастасія Врублевська (в/к до […]

Чемпіонат світу з легкої атлетики

Вітаємо студентку нашого вишу Марину Бех-Романчук з другим призовим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що відбувся в столиці Республіки Катар м. Досі. Марина здобула срібло, стрибнувши у довжину на 6,92 м.