чемпіонат України з пауерліфтингу

26-28 червня у Львові відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед жінок, на якому студентка факультету фізичної культури Тетяна Шлопко виборола друге місце. Вітаємо Тетяну з гарним результатом та бажаємо нових досягнень!

Чемпіонат України з гімнастики спортивної

10-14 червня в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з гімнастики спортивної, в якому взяли участь студенти нашого вишу Карина та Павліна Альміз, Віталій і Владислав Гонтківські. Хлопці в багатоборстві посіли 11 і 12 місця відповідно та в ході змагань виконали нормативи майстрів спорту України. Павліна Альміз у фінальних вправах на колоді посіла шосте місце.

Три золота Дарини Козярської

Вітаємо студентку факультету фізичної культури нашого вишу Дарину Козярську, яка виборола три золотих нагороди на Відкритому чемпіонаті України серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці, що відбувся 11-15 червня в м. Генічеську (Херсонська обл.).